JESTEŚMY ZAWSZE, GDY NAS POTRZEBUJESZ
telefon

17 850 61 36

email

biuro@pozyczkadzis.pl

Prywatne pożyczki

Życie jest pełne niespodzianek. Jak mówi stare przysłowie: „Raz na wozie, raz pod wozem”. Każdy z nas odnosi jakieś sukcesy i porażki. Może się zdarzyć, że osoba, która utrzymuje finansowo rodzinę, straci pracę lub zachoruje. Samochód, którym codziennie dojeżdżamy do pracy, ulegnie uszkodzeniu, bądź pojawią się jakieś inne tymczasowe wydatki, które trzeba ponieść, bez możliwości rozłożenia w czasie, jeśli mamy normalnie funkcjonować.

W takiej sytuacji na pomoc przychodzą pożyczki prywatne. Wystarczy posiadać własną nieruchomość, aby otrzymać taką pożyczkę.

Pożyczki prywatne udzielane na krótki okres czasu, ale ich suma może być dość wysoka (w zależności od wartości posiadanej nieruchomości).

Kwota prywatnej pożyczki udzielanej przez nas może wynieść do 50% wartości Państwa nieruchomości. Pożyczek takich udzielamy osobom mieszkającym w promieniu 30 km od Rzeszowa. Dajemy możliwość indywidualnej negocjacji spłaty pożyczki.

Pożyczka może zostać spłacona na 2 sposoby:

  1. w ratach
  2. na koniec terminu pożyczki;

Maksymalny okres spłaty pożyczki prywatnej wynosi rok.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002, Nr 101, poz. 926 z późn. zm.

Opinie klientów
Jasne zasady, krótkie formalności, słowem szybkie pieniądze – tak wspominam pożyczenie 2.000 zł.
Moja działka okazała się dobrym zabezpieczeniem. Bez zbędnych formalności otrzymałem pożyczkę prywatną, ustaliłem dogodne warunki spłaty.