FAQ

Tak, jesteśmy zawsze do dyspozycji, gdy nas potrzebujesz. Formalności ograniczyliśmy do minimum i postawiliśmy na najwyższą jakość naszych usług, fachowość naszych doradców.

Niewiele, wystarczy się z nami skontaktować i określić ile Państwo chcą pożyczyć pieniędzy. Postaram się, by były one dla Państwa dostępne jak najszybciej.

W przypadku pożyczek pozabankowych pożyczamy od 200 zł do 15.000 zł.

Zainteresowanym pożyczką prywatną, gdzie zabezpieczeniem jest posiadana przez klienta nieruchomość, oferujemy kwoty do 50 proc. wartości nieruchomości.

Można ją uzyskać posiadając nieruchomość znajdującą się w promieniu do 30 km od Rzeszowa. Wspólnie ustalamy jej wartość. Maksymalna wartość pożyczki prywatnej może wynieść 50 proc. wartości nieruchomości będącej zabezpieczeniem pożyczki.

Spłata pożyczki może się odbyć w ratach lub jednorazowo, na koniec okresu umowy. Maksymalnie może on wynosić 12 miesięcy.

W nieoczekiwanych sytuacjach możemy szybko Państwa wspomóc kwotą od 200 zł do 15.000 zł.

Przy pożyczkach do 5.000 zł wystarczy oświadczenie o osiąganych dochodach. Powyżej tej kwoty wymagamy dokumentu potwierdzającego dochody.

Minimalny okres trwania umowy pożyczki to 15 dni, a maksymalny – 48 miesięcy.

Pożyczek pozabankowych udzielamy maksymalnie na 48 miesięcy, zaś pożyczek prywatnych (konieczne jest posiadanie przez klienta nieruchomości w promieniu do 30 km od Rzeszowa) maksymalnie na 12 miesięcy.

Są one indywidualnie negocjowane z klientem, dopasowywane do sytuacji życiowej, w której się znalazł. Stawiamy na minimum formalności, maksymalną efektywność i pełne zadowolenie klienta.

Różnica dotyczy sposoby udokumentowania osiąganych dochodów.

Przy „pożyczce na oświadczenie”, czyli przy kwotach niższych niż 5.000 zł, nie jest potrzebny żaden dokument od pracodawcy potwierdzający osiągane przez klienta dochody. Wystarczy jedynie jego oświadczenie złożone podczas składania wniosku o pożyczkę.

W sytuacji, gdy wnioskowana kwota pożyczki jest wyższa od 5.000 zł, konieczne jest dostarczenie pisemnego zaświadczenia o osiąganych dochodach (otrzymywanym wynagrodzeniu) od pracodawcy.