O nas

Działamy na rynku finansowym od kilku lat. W tym czasie zapracowaliśmy na miano solidnego, działającego wg najwyższych standardów etycznych i merytorycznych partnera. Pomogliśmy tysiącom osób rozwiązać ich problemy finansowe, czy to udzielając szybkich pożyczek(chwilówek), czy też udzielając fachowej porady. Wsłuchiwanie się w potrzeby naszych klientów, reagowanie na ich potrzeby, to jeden z priorytetów naszej działalności. Dlatego nieustannie szkolimy naszych pracowników i poszerzamy ofertę.

aboutObecnie oferujemy szybkie pożyczki, tzw. „chwilówki” z kilkudziesięciu instytucji pozabankowych w tym m.in. z firm Axcess, Dom Finansowy QS, Fines, Kredito24, Regita, SMS Kredyt, Unilink i vaBank. Nasi pracownicy szybko i rzetelnie sprawdzą na Państwa życzenie oferty poszczególnych firm, pomogą wybrać najkorzystniejszą propozycję. Dzięki tak szerokiej ofercie, możliwe też jest równoczesne skorzystanie z kilku pożyczek, by szybko uregulować wszystkie zaległości, które nie mogą dłużej czekać na spłatę.

Dla tych, którzy potrzebują większej gotówki, przygotowaliśmy pożyczki pozabankowe pod zastaw nieruchomości. Wystarczy dysponować nieruchomością położoną w promieniu 30 km od Rzeszowa, by szybko, bez zbędnych formalności i długotrwałych procedur otrzymać pożyczkę w wysokości do 65 proc. wartości nieruchomości.

Pożyczając u nas, macie Państwo pewność, że:

  • współpracujecie z wiarygodną i rzetelną firmą
  • wybieracie najkorzystniejszą ofertę na rynku
  • otrzymujecie pełną informację o zasadach spłaty pożyczki i związanych z tym kosztach
  • podpisywana umowa nie zawiera żadnych „haczyków, ukrytych kosztów, dwuznacznych sformułowań

Działamy sprawnie i profesjonalnie. Formalności ograniczyliśmy do minimum, rzetelność udzielanych informacji postawiliśmy na najwyższym poziomie.

Korzystając z naszych usług zaoszczędzicie Państwo czas i nerwy. Wszystkie formalności załatwicie w jednym miejscu, otrzymane informacje o zasadach udzielanej pożyczki będą jasne i zrozumiałe. Otwarcie informujemy o konsekwencjach opóźnień w regulowaniu rat.

Jeśli są Państwo z innych miast niż Rzeszów, także możemy pomóc – posiadamy swoich przedstawicieli w praktycznie wszystkich miastach województwa podkarpackiego(ale także małopolskiego i świętokrzyskiego) – poniżej szczegółowa lista miast w których działają nasi przedstawiciele:

Łańcut, Brzozów, Dębica, Jarosław, Jasło, Kolbuszowa, Krosno, Leżajsk, Lubaczów, Mielec, Nisko, Przemyśl, Przeworsk, Ropczyce, Rzeszów, Sanok, Stalowa Wola, Strzyżów, Tarnobrzeg.

Jesteśmy do dyspozycji zawsze, gdy potrzebujecie szybko gotówki.